Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
   Jak wyłączyć cookies?    ROZUMIEM
^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Mamy laureata Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Logo OWiUBJan Pawłowski - uczeń klasy IV technikum budownictwa Centrum Edukacji Zawodowej i biznesu, został laureatem XXXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
Olimpiada organizowana była w dniach 19 – 21 kwietnia 2023r. jest przez Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej i odbywała się pod patronatem Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.

Olimpiada wymaga wiedzy wykraczającej poza program nauczania technikum. Aby wspiąć się na szczyty olimpijskie, potrzeba samozaparcia, wytrwałości, poświęcenia i wsparcia merytorycznego. O randze konkursu i jego powodzeniu świadczy ogromne zainteresowanie uczestników. W tym roku do etapu szkolnego przystąpiły 152 szkoły średnie. W ogólnopolskich, trójstopniowych zawodach udział wzięło około 3 tysiące uczniów. O zaszczytne tytuły laureatów i finalistów walczyło 80 uczestników z 38 szkół.

Jan uzyskując tytuł laureata Olimpiady otrzymał już teraz, gwarancję wstępu na kierunek budownictwo oraz kierunki pokrewne, wszystkich uczelni wyższych w Polsce z pominięciem postępowania rekrutacyjnego oraz zwolnienie z części pisemnej egzaminów zawodowych.

Serdecznie gratulujemy osiągnięć!

Opiekunem ucznia jest mgr inż. Anna Kamińska

Kontakt CEZiB

Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu w Gorzowie Wlkp.
ul. Okrzei 42             tel: 95 720 17 33
ul. Warszawska 48
667-659-100 - sekretariat główny
667-659-304 - sekretariat do spraw uczniów
667-659-210 - kursy dokształcania młodocianych pracowników
e-mail: cezib@edu.gorzow.pl

Firmy współpracujące

Copyright © 2024. Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim Rights Reserved.


Facebook skype digg