^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Mamy srebrny medal w piłce nożnej dziewcząt

20 października w Hali Chemika przy ul .Czereśniowej odbyły się rozgrywki piłki nożnej dziewcząt w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. Nasz zespół pokonał wszystkie zespoły w fazie grupowej i awansował pewnie do wielkiego finału z pierwszego miejsca w grupie. Dziewczęta swoją grą sprawiły ogromną niespodziankę, stając się pewnym kandydatem do medalu.
23 października przystąpiono do walki o medale. W pierwszym meczu po zaskakująco dobrej i efektywnej grze pewnie pokonały I LO i awansowały do finału , w którym się spotkały z faworytem tych rozgrywek zespołem ZSTiO. Po bardzo zaciętym meczu ,stojącym na wysokim poziomie, dziewczęta uległy gospodyniom i faworytkom tego turnieju 1:3, zdobywając srebrny medal, sprawiając sobie ogromną radość i zadowolenie.
Dodatkowo najlepszą bramkarką turieju została wybrana „nasza” Martyna Wojciechowicz!