Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
   Jak wyłączyć cookies?    ROZUMIEM
^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

4374222253 ddeb29fd6c o 0W dniu 06 grudnia 2022 r. odbył się Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu przy ulicy Stefana Okrzei 42 „Mikołajkowy" turniej o Mistrzostwo Szkoły, w halowej piłce nożnej.
 
 
W auli szkolnej pojawiły się tłumy pasjonatów halowego futbolu oraz rzesze wiernych kibiców wraz z wychowawcami. W turnieju udział wzięło 18 zespołów i była to górna granica uczestników, którzy mogli być zapisani, lecz chętnych było zdecydowanie więcej.
 
Zespoły klasowe składały się z czterech zawodników grających w polu oraz bramkarza. Zawody odbywały się systemem „podwójnej eliminacji", czyli druga porażka eliminowała zespół z gry. Przy remisie na zakończenie spotkania, o zwycięstwie decydowały rzuty karne. I tak po 34 pojedynkach w których nie zabrakło walki do ostatniej sekundy, ekwilibrystycznych popisów bramkarzy, hektolitrów wylanego potu oraz przeogromnego „serducha" do gry, wyłoniła się trójka najlepszych zespołów „Mikołajkowego" turnieju:

I miejsce 2 MRW w składzie: Maciej Sturma, Dominik Pawłowski, Jakub Marmulewicz, Michał Szlachetka, Krystian Strzelczyk (wychowawca Krzysztof Konieczny).

II miejsce 3 MPS w składzie: Gracjan Biernat, Bartłomiej Bigda, Łukasz Zwoliński, Krzysztof Kaczmarek, Ivan Khramov (wychowawca Marzena Witkowska).

III miejsce 3 MRW w składzie: Igor Paszkowski, Dominik Precht, Marek Jebut, Braian Kaniowski, Jakub Habet, Krystian Juchiewicz (wychowawca Marcin Zarzycki).

Turniej zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Tomasz Janiszewski (sędzia główny turnieju), Andrzej Korsak i Marcin Zarzycki.

Nagrodą w turnieju była potrawa kuchni włoskiej, obecnie szeroko rozpowszechniona na całym świecie, taki płaski placek z ciasta drożdżowego z sosem, serem i innymi dodatkami, który ufundował Uczniowski Klub Sportowy „Budowlanka".

Nad bezpieczeństwem zawodników i kibiców czuwała jak zwykle nieoceniona pani Maria Tokarz.
 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Kontakt CEZiB

Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu w Gorzowie Wlkp.
ul. Okrzei 42             tel: 95 720 17 33
ul. Warszawska 48
667-659-100 - sekretariat główny
667-659-304 - sekretariat do spraw uczniów
e-mail: cezib@edu.gorzow.pl

Firmy współpracujące

Copyright © 2023. Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim Rights Reserved.


Facebook skype digg