Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
   Jak wyłączyć cookies?    ROZUMIEM
^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Wizyta studyjna SC Johnson

001

Z przyjemnością informujemy, że firma SC Johnson , wiodącego producenta artykułów gospodarstwa domowego jest patronem naszej klasy 1TA o profilu Technik Automatyk! 😊

4 kwietnia uczniowie mieli okazję zwiedzić fabrykę SC Johnson w Gorzowie. W ramach wizyty mieli okazję zobaczyć na żywo jak produkuje się Glade®, Drano® i Duck®. Spotkali się również z pracownikami firmy, którzy opowiadali o swojej pracy.

Dzięki tej wizycie uczniowie mieli okazję poznać różne aspekty pracy w SC Johnson oraz dowiedzieć się więcej o historii i wartościach firmy.

Była to dla nas niezwykle cenna lekcja, która pomogła naszym uczniom lepiej zrozumieć świat biznesu i pracy w międzynarodowych firmach. Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie SC Johnson za udostępnienie nam swojego czasu i możliwości przeprowadzenia wizyty studyjnej dla naszych uczniów.

 
 

Kontakt CEZiB

Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu w Gorzowie Wlkp.
ul. Okrzei 42             tel: 95 720 17 33
ul. Warszawska 48
667-659-100 - sekretariat główny
667-659-304 - sekretariat do spraw uczniów
667-659-210 - kursy dokształcania młodocianych pracowników
e-mail: cezib@edu.gorzow.pl

Firmy współpracujące

Copyright © 2024. Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim Rights Reserved.


Facebook skype digg